CASHBACK Card DOTYK

 

Milí rodičia a priaznivci združenia DOTYK,

 
od školského roka 2016/2017 sme nadviazali spoluprácu s najväčším nákupným spoločenstvom na svete. Združenie DOTYK sa stalo obchodným partnerom spoločnosti LYONESS.
 
Zavádzame náš vernostný program prostredníctvom Cashback karty DOTYK.
Táto atraktívna a užitočná karta je využiteľná nielen pri platbách v SZUŠ a SZŠ, ale hlavne pri vašom každodennom nakupovaní v mnohých obchodoch a krajinách po celom svete. Znamená to, že vy, milí rodičia a priatelia ušetríte a zároveň podporíte až 1% náš DOTYK. Je známe, že na našu činnosť potrebujeme nemalé finančné prostriedky. Raz je to školné, inokedy vás žiadame o príspevok na kostýmy, autobus alebo na organizáciu akcie. Píšeme Žiadosti o dotácie, žiadame o 2% z dane, zháňame sponzorov atď.
Prinášame ďalšiu možnosť ako nás môžete podporiť.
 

Našli sme trvalé riešenie

Predstavte si, že sa dá pomôcť aj inak, že to žiakov ani rodičov nebude stáť vôbec nič, ani cent naviac a pritom pomôžete nám, aj sebe - ušetríte.
 

Každý z vás môže pomôcť

Áno, je to také jednoduché - lebo všetci musíme nakupovať.
Cashback karta Dotyk vám nahradí množstvo iných zákazníckych kariet a hlavne dostávate späť peniaze z rôznych nákupov na jedno miesto.
 

Atraktívna a užitočná karta

Vedeli ste, že dostanete veľmi atraktívnu zákaznícku kartu? Už na to prišli aj veľké športové kluby a do povedomia sa Cashback karta dostáva ako fanúšikovská vernostná karta, napr. HC 
Slovan Bratislava, Slávia Praha, Rapid Viedeň, Légia Waršava, MOTO GP ..
 

Prijmite prosím našu vernostnú kartu, ktorá vám umožní získať 4,5% späť z každej platby v združení Dotyk - bezplatne a na počkanie.

 

PaedDr. Elena Šlávková

        zriaďovateľka
 

Ako získate kartu?

 

OSOBNE

priamo v sídle združenia DOTYK, J. Jančeka 353/24, 034 01 Ružomberok - za pár minút vyplníte registráciu na tablete a odchádzate s kartičkou
 

E-MAILOM

pošlite nám svoj email na dotyk(zavináč)dotyk.eu - DOTYK vám pošle link na registráciu a pri najbližšej návšteve v DOTYKU vám kartu vydáme
 
Ak už nejakú Lyoness kartu máte, ale nevyužívali ste ju minimálne pol roka, tak vás môžeme preregistrovať na združenie Dotyk, aby ste nás svojimi nákupmi mohli podporovať.