ZDIELAŤ

Písali o nás

P. M. Bohúň maliar, ktorý nás spája

17. novembra  2011

Stiahnite vo formáte pdf.

Čítať viac

DOTYK: Na ceste k Majstrovstvám sveta v hokejbale 2011

17. jún 2011
(www.webnoviny.sk)

Spolupráca Súkromných školských zariadeniach DOTYK so Slovenskou hokejbalovou úniou na príprave Majstrovstiev sveta v hokejbale 2011 v Bratislave.
Spoluprácu so Slovenskou hokejbalovou úniou (SHbÚ) Súkromné školy a školské zariadenia DOTYK nadviazali už vo februári 2010.

Čítať viac

Športový tanec sa ujal aj v Ružomberskom okrese

20. jún 2008
(www.rkhlas.sk)

Liptovské tanečné centrum (LTC) je aktívne aj v Ružomberskom okrese. Dôkazom tohto tvrdenia je skutočnosť, že tri zo svojich štyroch akcií v rámci projektu Tancujeme s LTC zorganizovalo v Ružomberku. „Hlavným cieľom projektu je predstaviť naše centrum po štyroch rokoch existencie, ukázať celoročnú prácu tanečných krúžkov a usporiadať tanečné súťaže v domácom prostredí,“ uviedol pre naše noviny Gabriel Pinteš z LTC.

Čítať viac

Železničná stanica ožila v novom šate

28. máj 2008
(www.rkhlas.sk)

Železničná stanica v centre dolného Liptova dostala od stredy 14. mája 2008 nový šat. Pričinili sa o to žiaci Súkromnej základnej umeleckej školy Štiavnická cesta (SZUŠ) v rámci projektu Naša stanica. Organizátormi projektu sú Súkromná základná umelecká škola Heleny Madariovej v Nitre, Železnice slovenskej republiky a SZUŠ. Slávnostnou vernisážou boli cestujúcim sprístupnené veľkorozmerné maľby inšpirované architektúrou ružomberskej stanice. Maľby sú umiestnené v interiéri stanice, ale napríklad aj na staničnej veži.

Čítať viac

Vyhodnotenie projektu Ľudovít Fulla očami detí

marec 2008
(www.fulla.sk)

Vyhodnotenie prebiehalo priamo v priestoroch Galérie Ľudovíta Fullu. Porota hodnotila práce detí z rôznych kategórií, žiakov SZUŠ a prihlásených škôl regiónu Liptov.

Čítať viac